
CREE XTEARY-00-0000-000000N03
Pojedyncza dioda LED CREE w kolorze królewskiego błękitu, 550mW
Opis
OPIS PRODUKTU
Zoptymalizowana pod kątem zastosowań kierunkowych o wysokim- strumieniu świetlnym, od zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych po urządzenia przenośne i modernizację lamp, XLamp® XT-E LED zapewnia wysoką wydajność i wysoką niezawodność w standardowej obudowie XP/XT. XT-E LED oferuje zalety platformy XT/XP - kompaktowej i sprawdzonej obudowy 3,45 mm x 3,45 mm oraz ustalonego ekosystemu - umożliwiając producentom oświetlenia uproszczenie procesu projektowania i skrócenie czasu wprowadzenia produktu na rynek.
Dioda XT-E LED jest dostępna w kolorze królewskim niebieskim i białym. Biała dioda LED XT-E oferuje opcję o wysokiej wydajności. W tym dokumencie termin Biały oznacza białą diodę LED XT-E bez względu na jej skuteczność. Terminy „Standardowa” i „Wysoka skuteczność” są używane, gdy jest to konieczne, w celu odróżnienia wydajności diody LED XT-E o wysokiej skuteczności od diody XT-E bez opcji o wysokiej wydajności.
Specyfikacja
| Atrybuty produktu | Wartość właściwości |
|---|---|
| Producent: | Dioda Cree |
| Kategoria produktu: | Jednokolorowa dioda LED |
| RoHS: | Więcej informacji |
| produkt: | Niebieskie diody LED |
| Styl instalacji: | SMD/SMT |
| Opakowanie/etui: | SMD-2 |
| Długość fali/temperatura barwowa: | 465 nm |
| Kolor oświetlenia: | Królewski błękit |
| Strumień świetlny/strumień promieniowania: | 550 mW |
| Jeśli - Prąd przekazu: | 350 mA |
| Vf - Napięcie przewodzenia: | 2.85 V |
| Moc znamionowa: | 550 mW |
| Kształt soczewki: | Kopuła |
| Przezroczystość soczewki: | Jasne |
| szereg: | XTEARY |
| Pakiet: | Rolka |
| znak firmowy: | Dioda Cree |
| wysoki: | 2,36 mm |
| Rozmiar diody: | 3,45 mm x 3,45 mm x 2,36 mm |
| długość: | 3,45 mm |
| Maksymalna temperatura robocza: | + 85 C |
| Rodzaj produktu: | Jednokolorowe diody LED |
| Ilość w opakowaniu fabrycznym: | 1000 |
| Podkategorie: | Diody LED |
| Nazwa marki: | XLlampa |
| typ: | Diody LED dużej mocy |
| Kąt wyświetlania: | 140 stopni |
| Vr - Napięcie wsteczne: | 5 V |
| szerokość: | 3,45 mm |
| Masa jednostkowa: | 1.695 g |
Popularne Tagi: cree xteary-00-0000-000000n03, Chiny cree xteary-00-0000-000000n03 producenci, dostawcy, fabryka, CLQ6B-TKW-S1L1R1H1TBB7935AA3, CMU1003-0000-000N0B0A30E, JR5050AWT-P-B27EB0000-N0000001, XHP35B-00-0000-0DPUD240H, XPEBPR-L1-0000-00C01, XPPAWT-H0-0000-0000U50DT
Wyślij zapytanie
Może ci się spodobać również







