
Opis
LUXEON 3020 to pierwszy i jedyny QFN 3,0 mm x 2,0 mm oparty na-odbiór kolorów na gorąco, oparty na EMC-, zapewniający doskonałą skuteczność przy doskonałym utrzymaniu strumienia świetlnego i gwarancji zgodności kolorów ANSI w warunkach pracy-85 stopni. Lumileds umożliwia masową produkcję niedrogich i niezawodnych żarówek i lamp poprzez uproszczenie projektów systemów i integrację z wiodącymi funkcjami targetowania lm/$ i gorącymi kolorami.
Specyfikacja
| Atrybuty produktu | Wartość właściwości |
|---|---|
| Producent: | Lumiledy |
| Kategoria produktu: | Biała dioda LED |
| RoHS: | Więcej informacji |
| produkt: | Białe diody LED |
| Styl instalacji: | SMD/SMT |
| Opakowanie/etui: | 3020 |
| Kolor oświetlenia: | Chłodny biały |
| Długość fali/temperatura barwowa: | 6500 K |
| Strumień świetlny/strumień promieniowania: | 48,5 mb |
| Wskaźnik oddawania barw - CRI: | 80 |
| Kąt wyświetlania: | 110 stopni |
| Jeśli - Prąd przekazu: | 120 mA |
| Vf - Napięcie przewodzenia: | 3.05 V |
| Moc znamionowa: | 360 mW |
| długość: | 3 mm |
| szerokość: | 2 mm |
| wysoki: | 0,52 mm |
| Minimalna temperatura robocza: | - 40 C |
| Maksymalna temperatura robocza: | + 105 C |
| Kolor soczewki: | Przyciemniane |
| Rozmiar soczewki: | 2,6 mm x 1,6 mm |
| Kształt soczewki: | Prostokątny |
| Przezroczystość soczewki: | Rzutowy |
| szereg: | LUXEON 3020 |
| Pakiet: | Rolka |
| znak firmowy: | Lumiledy |
| Wrażliwość na wilgoć: | Tak |
| Rodzaj produktu: | Białe diody LED |
| Ilość w opakowaniu fabrycznym: | 5000 |
| Podkategorie: | diody LED |
| Nazwa marki: | LUXEON |
| typ: | Diody LED dużej mocy |
| Masa jednostkowa: | 46,350 mg |
Popularne Tagi: l130-6580002011001, Chiny l130-6580002011001 producenci, dostawcy, fabryka, L128-PR00CA3500000, L1CU-40800000000, L1CU-LME1000000000, L1CU-RED1000000000, L1SP-FRD0002000000, L2C4-3090-M03E0900
Para:L2C5-30701211E1900
Następny:L130-6580HE1400001
Wyślij zapytanie
Może ci się spodobać również







