
L1C1-MNT1000000000
Linia kolorów luksusowych LIDS w pojedynczej kolorze, mięta 140LM - 152 lm
Opis
Linia kolorów Luxeon C to optycznie zaawansowane portfolio kolorów i białych diod LED. Zaprojektowana do bezbłędnego mieszania kolorów, Lukseon C Color ma jedną ogniskową dla wszystkich kolorów, która zapewnia stałe wzory promieniowania z wtórnej optyki i maksymalizuje wydajność optyczną. Dzięki niskiej konstrukcji kopuły utrzymuje efektywny rozmiar źródła małego, jednocześnie poprawiając ekstrakcję światła. Zaprojektowana do gładkiego mieszania kolorów i maksymalnego uderzenia, Lukseon C Color Line jest optymalnym rozwiązaniem LED do zastosowań architektury, rozrywki i awaryjnych.
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent: | Lumileds |
| Kategoria produktu: | LED pojedynczych kolorów |
| Rohs: | Bliższe dane |
| Produkt: | Zielone diody LED |
| Styl montażowy: | SMD/SMT |
| Pakiet / obudowa: | SMD-2 |
| Kolor oświetlenia: | Mint Green |
| Strumień świetlisty/promieniujący strumień: | 152 lm |
| Jeśli - prąd naprzód: | 350 Ma |
| VF - napięcie do przodu: | 2.75 V |
| Kolor obiektywu: | Bezbarwny |
| Wymiary obiektywu: | 2 mm |
| Kształt obiektywu: | Kopuła |
| Przejrzystość obiektywu: | Jasne |
| Szereg: | Luxeon c |
| Opakowanie: | Rolka |
| Opakowanie: | Pokrój taśmę |
| Opakowanie: | Mousereel |
| Marka: | Lumileds |
| Wysokość: | 1,35 mm |
| Rozmiar LED: | 2 mm x 2 mm x 1,35 mm |
| Długość: | 2 mm |
| Maksymalna temperatura robocza: | + 135 C |
| Minimalna temperatura robocza: | - 40 C |
| Typ produktu: | LED pojedynczych kolorów |
| Pakiet fabryczny: | 1000 |
| Podkategoria: | LED |
| TradeName: | Luxeon |
| Typ: | LED pojedynczych kolorów |
| Przeglądanie kąt: | 150 stopni |
| Szerokość: | 2 mm |
| Waga jednostkowa: | 0,043543 Oz |
Popularne Tagi: L1C1-MNT10000000, Chiny L1C1-MNT1000000000 Producentów, dostawców, fabryki, L1CU-40800000000, L1CU-LME1000000000, L1CU-RED1000000000, L1SP-FRD0002000000, L1SP-RYL0002000000, L2C4-3090-M03E0900
Wyślij zapytanie
Może ci się spodobać również







