
L1IZ-0940000000000
Emittery podczerwieni LED LED, seria Lukseon 940 NM
Opis
Linia kompaktowa Luxeon IR to linia produktów emiterów podczerwieni o dużej mocy specjalnie zaprojektowanej do wysokiej wydajności, zgodnie z wymaganiami w małych przestrzeniach. Ich kompaktowa i dobrze - Geometria źródła światła pozwala na łatwe połączenie z optyką wtórną do ciasnej kontroli wiązki. Linia Lukseon IR Compact została zaprojektowana z innowacyjną technologią Luxeon, aby zapewnić wiodącą wydajność branży -. Przez Best - W - przewodność termiczna klasa, Lukseon IR Compact Line ma doskonałą wydajność w rzeczywistych warunkach pracy.
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent: | Lumileds powiedział: |
| Kategoria produktu: | Emitety podczerwieni |
| Rohs: | Bliższe dane |
| Styl montażowy: | SMD/SMT |
| Długość fali: | 940 nm |
| Intensywność promieniowania: | 300 MW/SR |
| Kąt wiązki: | 150 stopni |
| Jeśli - prąd naprzód: | 1 A |
| VF - napięcie do przodu: | 2.9 V |
| Ocena mocy: | 1.15 W |
| Minimalna temperatura robocza: | - 30 C |
| Maksymalna temperatura robocza: | + 125 C |
| Pakiet / obudowa: | Zobacz materiał SMD-2 |
| Opakowanie: | Rolka |
| Opakowanie: | Pokrój taśmę |
| Opakowanie: | Mousereel |
| Marka: | Lumileds powiedział: |
| Kolor oświetlenia: | Podczerwony |
| Typ produktu: | IR Emitters (LED IR) |
| Szereg: | Luxeon ir |
| Pakiet fabryczny: | 2000 |
| Podkategoria: | Komunikacja danych w podczerwieni |
| Waga jednostkowa: | 0,003436 uncji |
Popularne Tagi: L1IZ-0940000000000, China L1IZ-0940000000000 Producenci, dostawcy, fabryka, L128-PR00CA3500000, L1CU-40800000000, L1CU-LME1000000000, L1SP-FRD0002000000, L1SP-RYL0002000000, L2C4-3090-M03E0900
Wyślij zapytanie
Może ci się spodobać również







