
MP-1616-2103-18-90
Białe diody LED Białe 1800 K 90-CRI, seria MP-1616
Opis
Cechy:
• Szeroki kąt widzenia: 135 stopni
• Celowy
• Maksymalna moc wejściowa 1,63 W
• Kompaktowy: 1,6 mm x 1,6 mm
• Wysoka skuteczność: do 143 lumenów na wat
• Szeroki wybór kolorów: 1800K-6500K
• Wejście 6V
• Kompatybilny z automatycznym sprzętem do umieszczania
• Kompatybilny z procesem lutu w podczerwieni
• ROHS i zasięg zgodności
Zastosowania
• Lampy zamienne
• Oświetlenie panelu
• Światła w dół • Oświetlenie zatoczki
• Oświetlenie architektoniczne
• Oświetlenie kanału
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent: | Urządzenia Luminus |
| Kategoria produktu: | Białe diody LED |
| Produkt: | Białe diody LED |
| Styl montażowy: | SMD/SMT |
| Pakiet / obudowa: | 1616 (metryka 4040) |
| Kolor oświetlenia: | Ciepła biała |
| Długość fali/temperatura kolorów: | 1800 K |
| Strumień świetlisty/promieniujący strumień: | 66 LM |
| Indeks renderowania kolorów - CRI: | 90 |
| Przeglądanie kąt: | 135 stopni |
| Jeśli - prąd naprzód: | 150 Ma |
| VF - napięcie do przodu: | 6.2 V |
| Ocena mocy: | 930 MW |
| Długość: | 1,6 mm |
| Szerokość: | 1,6 mm |
| Wysokość: | 0,9 mm |
| Minimalna temperatura robocza: | - 40 C |
| Maksymalna temperatura robocza: | + 85 C |
| Kolor obiektywu: | Zabarwione |
| Wymiary obiektywu: | 1,6 mm x 1,6 mm |
| Kształt obiektywu: | Kwadrat |
| Przejrzystość obiektywu: | Rzutowy |
| Opakowanie: | Rolka |
| Opakowanie: | Pokrój taśmę |
| Opakowanie: | Mousereel |
| Marka: | Urządzenia Luminus |
| Wrażliwość na wilgoć: | Tak |
| Typ produktu: | Białe diody LED |
| Pakiet fabryczny: | 3000 |
| Podkategoria: | LED |
| Typ: | Diody LED o dużej mocy |
| Waga jednostkowa: | 0,002356 uncji |
Popularne Tagi: MP-1616-2103-18-90, China MP-1616-2103-18-90 Producenci, dostawcy, fabryka, CBT-140-WCS-L16-TB120, CBT-90-B-C11-KJ300, CXM-9-35-80-36-AA10-F3-3, SBR-90-W65S-R71-NA100, SFT-40-W65S-F50-N4652, SST-20-WDS-A120-L3501
Wyślij zapytanie
Może ci się spodobać również







