
GT PSLR31.13 - Lumq-T1t2-1
ΦV=164.0 ... 210.0 lm (if=150 ma)
Opis
GT PSLR31.13 Duris® S 5 Compact, Mid - Power Duris® S 5 LED z branżowym standardowym pakietem 3030, który ma wysoką skuteczność, jakość kolorów i długi okres życia. Idealny wybór do ogólnego oświetlenia wewnętrznego.
Zastosowania
- architektura
- architektura / oświetlenie ogrodowe (LED i laser)
- Illuminowanie medyczne
- Oświetlenie nastroju
- terapia fotograficzna
Cechy
- Typ. Promieniowanie: 120 stopni (emiter Lambertian)
- esd: 2 kv Acc. do ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, klasa 2)
- Luminous Flux: typ . 176 lm
- Skuteczność Luminous: Typ . 188 lm/w
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent: | AMS Osram |
| Kategoria produktu: | LED pojedynczych kolorów |
| Rohs: | |
| Produkt: | Zielone diody LED |
| Styl montażowy: | SMD/SMT |
| Pakiet / obudowa: | SMD-2 |
| Długość fali/temperatura kolorów: | 540 nm |
| Kolor oświetlenia: | Zielony |
| Strumień świetlisty/promieniujący strumień: | 187 lm |
| Jeśli - prąd naprzód: | 150 Ma |
| VF - napięcie do przodu: | 6.25 V |
| Ocena mocy: | 940 MW |
| Kolor obiektywu: | Zabarwione |
| Wymiary obiektywu: | 2,55 mm x 2,55 mm |
| Kształt obiektywu: | Kwadrat |
| Przejrzystość obiektywu: | Rzutowy |
| Szereg: | GT PSLR31.13 |
| Opakowanie: | Rolka |
| Opakowanie: | Pokrój taśmę |
| Opakowanie: | Mousereel |
| Marka: | AMS Osram |
| Wysokość: | 0,6 mm |
| Długość: | 3 mm |
| Intensywność świetlisty: | 64,4 CD |
| Maksymalna temperatura robocza: | + 100 C |
| Minimalna temperatura robocza: | - 40 C |
| Wrażliwość na wilgoć: | Tak |
| Typ produktu: | LED pojedynczych kolorów |
| 4500 | |
| Podkategoria: | LED |
| TradeName: | Duris |
| Typ: | LED pojedynczych kolorów |
| Przeglądanie kąt: | 120 stopni |
| Szerokość: | 3 mm |
| Część # aliases: | Q65112A5258 |
| Waga jednostkowa: | 0,000624 uncji |
Popularne Tagi: GT PSLR31.13 - Lumq - T1T2-1, China GT PSLR31.13-LUMQ-T1T2-1 producenci, dostawcy, fabryka fabryczna, GW JTLMS1 CM G7H2 XX57 1 60 R33, GW QSLPS1 EM LXL1 XX56 1, GW QSLPS1 EM LYL1 XX55 1 150 R18, SFH 4713A, SFH 4715A, SFH 4727AS A01
Wyślij zapytanie
Może ci się spodobać również







