
GW cssrm1.bm - Lumq - A737-1
Φv=164 ... 210 lm, 3000 k (if=700 ma)
Opis
Oslon® Square GW CSSRM1.BM Wyższa wydajność. Niższa opór termiczny. Rozszerzony zakres warunków jazdy. To jest OS drugiej generacji OS - Lon Square.
Zastosowania
- rozrywka
- oświetlenie wewnętrzne
- oświetlenie medyczne
- Oświetlenie na zewnątrz i przemysłowe
Cechy
- Opakowanie ceramiczne SMT z soczewką silikonową
- Typ. Promieniowanie: 120 stopni (emiter Lambertian)
- Temperatura kolorów: 2700K - 4000 k
- CRI: 95 (min.), 97 (typ.)
- Konserwacja lumen: Dostępne wyniki według IESNA LM-80
- esd: 8 kv Acc. do ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, klasa 3b)
- Luminous Flux: typ . 192 lm @ 3000 K, 85 stopnia
- Skuteczność Luminous: Typ . 98 lm/w @ 3000 K, 85 stopni
| Produktattribut | Atrybutwert |
|---|---|
| Hersteller: | AMS Osram |
| Produktkategorie: | LED Weiße |
| Versandbeschränkungen: |
Mouser Verkauft Dieses Produkt Nicht w regionie Ihre. |
| Rohs: | |
| Produkt: | Białe diody LED |
| Montageart: | SMD/SMT |
| Verpackung/Gehäuse: | SMD-2 |
| Beleuchtungsfarbe: | Ciepła biała |
| Wellenlänge/Farbtemperatur: | 3000 K |
| Lichtstärke: | 63.3 CD |
| Lichtstrom/StrahlungsleISTUNG: | 192 LM |
| FarbwiderGabe - indeks - CRI: | 95 |
| Ansichtswinkel: | 120 stopni |
| Jeśli - durchlassstrom: | 700 mA |
| VF - Durchlassspannung: | 2.8 V |
| Nennleistung: | 2 W |
| Länge: | 3 mm |
| Breite: | 3 mm |
| Höhe: | 1,88 mm |
| Minimale BetrieBstemperatur: | - 40 C |
| Maximale BetrieBstemperatur: | + 125 C |
| Serie: | GW CSSRM1.BM |
| Verpackung: | Rolka |
| Verpackung: | Pokrój taśmę |
| Verpackung: | Mousereel |
| Marke: | AMS Osram |
| LED - größe: | 3,1 mm x 3,1 mm x 1,95 mm |
| Feuchtigkeitsempfindlich: | Tak |
| Produkt - typ: | Białe diody LED |
| 600 | |
| Unterkategorie: | LED |
| HandelsName: | Oslon |
| Typ: | Diody LED o dużej mocy |
| Artikel # aliases: | Q65111A8020 GW CSSRM1.BM - LTMP - A737-1 Q65111A8020 |
| Gewicht Pro Stück: | 29 mg |
Popularne Tagi: GW CSSRM1.BM - Lumq - A737 - 1, China GW CSSRM1.BM - LUMQ-A737-1 Producentów, Supłui, Factory., BPY 62 3 4, GW JTLMS1 CM G7H2 XX57 1 60 R33, GW jtlps1 cm Jnkn xx55 1, LW TVSG CBXCX JKPL Z486 20 R18 Z., SFH 4250 z, SFH 4715A
Wyślij zapytanie
Może ci się spodobać również







