
GW CSSRM3.CM-MFN4-A232-1-L
ΦV=270 ... 320 LM, 5700 K (if=700 ma)
Opis
Oslon® Square GW CSSRM3.CM Piąta generacja Oslon Square z zwiększoną wydajnością. Większość zwartej dużej mocy LED ze znaną doskonałą niezawodnością, wysoką niezawodnością, długim okresem życia i niską oporem cieplnym.
Zastosowania
- Rozrywka
- oświetlenie wewnętrzne
- Oświetlenie medyczne
- Oświetlenie na zewnątrz i przemysłowe
Cechy
- Pakiet: Pakiet ceramiczny SMD z silikonowym obiektywem
- Typ. Promieniowanie: 120 stopni (emiter Lambertian)
- Klasa solidności korozji: 3b
- Temperatura kolorów: 5000K - 6500 k
- CRI: 90 (min.), 92 (typ.), R9: 50 (min.)
- ESD: 8 kV Acc. do ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, klasa 3b)
- TLCI: 98 (Typ.), R9: 80 (min.) @ 5700 K
- Luminous Flux: Typ . 288 LM @ 5700 K, 85 stopni
- Skuteczność Luminous: Typ . 146 LM @ 5700 K, 85 stopni
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent: | AMS Osram |
| Kategoria produktu: | Białe diody LED |
| Rohs: | |
| Kolor oświetlenia: | Neutralny biały |
| Długość fali/temperatura kolorów: | 5700 K |
| Intensywność świetlisty: | 85,8 CD |
| Strumień świetlisty/promieniujący strumień: | 265 LM |
| Indeks renderowania kolorów - CRI: | 90 |
| Przeglądanie kąt: | 120 stopni |
| Jeśli - prąd do przodu: | 700 mA |
| VF - napięcie do przodu: | 2.81 V |
| Ocena mocy: | 2 W |
| Długość: | 3 mm |
| Szerokość: | 3 mm |
| Wysokość: | 2,02 mm |
| Minimalna temperatura robocza: | - 40 C |
| Maksymalna temperatura robocza: | + 125 C |
| Szereg: | GW CSSRM3.CM |
| Opakowanie: | Rolka |
| Opakowanie: | Pokrój taśmę |
| Marka: | AMS Osram |
| Wrażliwość na wilgoć: | Tak |
| Typ produktu: | Białe diody LED |
| 3000 | |
| Podkategoria: | LED |
| TradeName: | Oslon |
| Typ: | Diody LED o dużej mocy |
| Część # aliases: | Q65113A4058 |
Popularne Tagi: GW CSSRM3.CM-MFN4-A232-1-L, China GW CSSRM3.CM-MFN4-A232-1-L Producenci, dostawcy, fabryka, LR E67F ABCB 46 G3R3 50 R18 Z, LRTBGVSG VCVE 24 AOAQ 79 THTJ OQ 20 S XX, LW TVSG CBXCX JKPL Z486 20 R18 Z., SFH 4250 z, SFH 4713A, SFH 4727AS A01
Wyślij zapytanie
Może ci się spodobać również







