
GW cssrm3.pm - n7p1-xx52-1
ΦV=340 ... 380 LM, 5700 K (if=700 ma)
Opis
Oslon ™ Square GW CSSRM3.pm Piąta generacja Oslon Square z zwiększoną wydajnością. Najbardziej kompaktowa wysoka - LED o dobrze znanej solidności, wysokiej niezawodności, długiej żywotności i niskiej odporności termicznej.
Zastosowania
- Agriculture & Horticulture
- rozrywka
- Oświetlenie na zewnątrz i przemysłowe
Cechy
- Opakowanie ceramiczne SMT z soczewką silikonową
- Typ. Promieniowanie: 120 stopni (emiter Lambertian)
- Temperatura kolorów: 2200K - 6500 k
- CRI: 70 (min.), 72 (Typ.), R9: -40 (min.)
- esd: 8 kv Acc. do ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, klasa 3b)
- Luminous Flux: typ . 357 lm @ 4000 K, 85 stopnia
- Skuteczność Luminous: Typ . 182 lm/w @ 4000 K, 85 stopni
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent: | AMS Osram |
| Kategoria produktu: | Białe diody LED |
| Rohs: | |
| Produkt: | Białe diody LED |
| Styl montażowy: | SMD/SMT |
| Pakiet / obudowa: | 1212 (3030 metryka) |
| Kolor oświetlenia: | Ciepła biała |
| Długość fali/temperatura kolorów: | 5700 K |
| Intensywność świetlisty: | 107 CD |
| Strumień świetlisty/promieniujący strumień: | 334 lm |
| Indeks renderowania kolorów - CRI: | 70 |
| Przeglądanie kąt: | 120 stopni |
| Jeśli - prąd naprzód: | 700 mA |
| VF - napięcie do przodu: | 2.8 V |
| Ocena mocy: | 2 W |
| Długość: | 3 mm |
| Szerokość: | 3 mm |
| Wysokość: | 2,02 mm |
| Minimalna temperatura robocza: | - 40 C |
| Maksymalna temperatura robocza: | + 125 C |
| Kolor obiektywu: | Bezbarwny |
| Wymiary obiektywu: | 2,79 mm |
| Kształt obiektywu: | Kopuła |
| Przejrzystość obiektywu: | Jasne |
| Szereg: | GW CSSRM3.PM |
| Opakowanie: | Rolka |
| Opakowanie: | Pokrój taśmę |
| Opakowanie: | Mousereel |
| Marka: | AMS Osram |
| Wrażliwość na wilgoć: | Tak |
| Typ produktu: | Białe diody LED |
| 3000 | |
| Podkategoria: | LED |
| TradeName: | Oslon |
| Typ: | Diody LED o dużej mocy |
| Część # aliases: | Q65113A2300 |
Popularne Tagi: GW cssrm3.pm - n7p1 - xx52-1, China GW CSSRM3.PM-N7P1-xx52-1 producenci, dostawcy, fabryka, GW QSLPS1 EM LXL1 XX56 1, LY E67F Bada 46 3B5A 50 R18, PLPT9 450LC e, SFH 4250 z, SFH 4715A, Fabels of VC Agam 67 4f4G 30 R18
Wyślij zapytanie
Może ci się spodobać również







