
GW jclps2.em - H1H8-A838-1-2
ΦV=28.5 ... 40.5 lm, 2700 k (if=65 ma)
Opis
Duris ® E 3 GW JCLPS2.EM (Gen 2)
Wprowadzenie nowej generacji - 2 Duris® E 3, który łączy wyższą skuteczność i wyższy strumień w kompaktowym przemyśle - współczynnik formularza (3,0 mm x 1,4 mm). Idealnie nadaje się do różnych jednorodnych zastosowań oświetlenia, takich jak oświetlenie liniowe, a także w niewielkich zastosowaniach.
Zastosowania
- Lights
- Downlights/Spotlights
- RETROFITS LAMP
- Oświetlenie nastroju
- Lampa stołowa
Cechy
- Pakiet: White SMT, kolorowa rozproszona żywica silikonowa
- Typ. Promieniowanie: 120 stopni (emiter Lambertian)
- Temperatura kolorów: 2700K - 6500 k
- CRI: 80 (min.), 82 (typ.), R9: 0 (min.)
- esd: 2 kv Acc. do ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, klasa 2)
- Luminous Flux: typ . 33.7 lm @ 4000k
- Skuteczność Luminous: typ . 182 lm/w @ 4000k
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent: | AMS Osram |
| Kategoria produktu: | Białe diody LED |
| Rohs: | |
| Pakiet / obudowa: | 3014 |
| Kolor oświetlenia: | Ciepła biała |
| Długość fali/temperatura kolorów: | 2700 K |
| Intensywność świetlisty: | 9.08 CD |
| Strumień świetlisty/promieniujący strumień: | 27,5 lm |
| Indeks renderowania kolorów - CRI: | 80 |
| Przeglądanie kąt: | 120 stopni |
| Jeśli - prąd naprzód: | 65 Ma |
| VF - napięcie do przodu: | 2.85 V |
| Ocena mocy: | 200 MW |
| Długość: | 3,03 mm |
| Szerokość: | 1,35 mm |
| Wysokość: | 0,7 mm |
| Minimalna temperatura robocza: | - 40 C |
| Maksymalna temperatura robocza: | + 100 C |
| Szereg: | GW JCLPS2.EM |
| Opakowanie: | Rolka |
| Marka: | AMS Osram |
| Wrażliwość na wilgoć: | Tak |
| Typ produktu: | Białe diody LED |
| 10000 | |
| Podkategoria: | LED |
| TradeName: | Duris |
| Typ: | LED o niskiej mocy |
| Część # aliases: | Q65112A8480 |
Popularne Tagi: GW jclps2.em - H1H8 - A838-1-2, China GW JCLPS2.EM-H1H8-A838-1-2 Producenci, dostawcy, fabryka fabryczna, GW QSLPS1 EM LYL1 XX55 1 150 R18, Komponenty LED, LR E67F ABCB 46 G3R3 50 R18 Z, LY E67F Bada 46 3B5A 50 R18, SFH 4715A, SFH 4726AS
Wyślij zapytanie
Może ci się spodobać również







