
GW JDSTS2.em - H5H8-A636-1-B-2
ΦV=34.5 ... 40.5 LM, 3500 K (if=65 ma)
Opis
Duris ® E 5 GW JDSTS2.EM Plus (Gen 2)
Wprowadzenie nowej generacji - 2 Duris® E 5, która łączy wyższą skuteczność i wyższy strumień w kompaktowym przemyśle - współczynnik formularza (5,6 mm x 3,0 mm). W pełni kompatybilny z naszym urządzeniem generacji - 1 dla ułatwienia ponownego umieszczenia i aktualizacji. Idealnie nadaje się do różnych homogualnych zastosowań oświetlenia, takich jak rurki i inne aplikacje wewnętrzne, takie jak Downlights i biurowe oprawy.
Zastosowania
- oświetlenie wewnętrzne
Cechy
- Pakiet: White SMT Pakiet, kolorowa rozproszona żywica silikonowa
- Typ. Promieniowanie: 120 stopni (emiter Lambertian)
- Temperatura kolorów: 2700K - 6500 k
- CRI: 80 (min.), 85 (typ.), R9: 0 (min.)
- ESD: 5 kv Acc. do ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM)
- Luminous Flux: typ . 37 lm @ 4000k
- Skuteczność Luminous: Typ . 208 lm/w @ 4000k
|
Typ |
Temperatura kolorów |
Luminous Flux 1 if=65 ma φv |
| GW JDSTS2.em - H3H7-A838-1-B-2 |
2700 K |
31.5 ... 39.0 lm |
| GW jdsts2.em - H3H7-xx58-1-B-2 |
2700 K |
31.5 ... 39.0 lm |
| GW JDSTS2.em - H4H7-A737-1-B-2 |
3000 K |
33.0 ... 39.0 lm |
| Gw jdsts2.em - H4H7-xx57-1-B-2 |
3000 K |
33.0 ... 39.0 lm |
| GW JDSTS2.em - H5H8-A636-1-B-2 |
3500 K |
34.5 ... 40.5 lm |
| GW jdsts2.em - H5H8-xx56-1-B-2 |
3500 K |
34.5 ... 40.5 lm |
| GW JDSTS2.em - H6H8-A535-1-B-2 |
4000 K |
36.0 ... 40.5 lm |
| GW jdsts2.em - H6H8-xx55-1-B-2 |
4000 K |
36.0 ... 40.5 lm |
| GW JDSTS2.EM - H6H8-A333-1-B-2 |
5000 K |
36.0 ... 40.5 lm |
| Gw jdsts2.em - H6H8-xx53-1-B-2 |
5000 K |
36.0 ... 40.5 lm |
| GW JDSTS2.em - H5H8-A232-1-B-2 |
5700 K |
34.5 ... 40.5 lm |
| GW jdsts2.em - H5H8-xx52-1-B-2 |
5700 K |
34.5 ... 40.5 lm |
| GW JDSTS2.em - H5H8-A131-1-B-2 |
6500 K |
34.5 ... 40.5 lm |
| Gw jdsts2.em - H5H8-xx51-1-B-2 |
6500 K |
34.5 ... 40.5 lm |

| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent: | AMS Osram |
| Kategoria produktu: | Białe diody LED |
| Pakiet / obudowa: | 5630 |
| Kolor oświetlenia: | Ciepła biała |
| Długość fali/temperatura kolorów: | 3500 K |
| Intensywność świetlisty: | 11.4 CD |
| Strumień świetlisty/promieniujący strumień: | 34,5 lm |
| Indeks renderowania kolorów - CRI: | 80 |
| Przeglądanie kąt: | 120 stopni |
| Ocena mocy: | 180 MW |
| Długość: | 5,6 mm |
| Szerokość: | 3 mm |
| Wysokość: | 0,6 mm |
| Minimalna temperatura robocza: | - 40 C |
| Maksymalna temperatura robocza: | + 100 C |
| Marka: | AMS Osram |
| Typ produktu: | Białe diody LED |
| Podkategoria: | LED |
| Typ: | Mid - diody LED mocy |
| Część # aliases: | Q65112A8865 |
Popularne Tagi: gw jdsts2.em - H5H8 - A636-1-B-2, China GW JDSTS2.EM-H5H8-A636-1-B-2 producenci, dostawcy, fabryka, GW jtlps1 cm Jnkn xx55 1, GW QSLPS1 EM LXL1 XX56 1, Komponenty LED, LY E67F Bada 46 3B5A 50 R18, SFH 4250 z, Fabels of VC Agam 67 4f4G 30 R18
Wyślij zapytanie
Może ci się spodobać również







