
GW jdsts2.em - H5H8-xx52-1-2
Φv=34.5 ... 40.5 lm, 5700 k (if=65 ma)
Opis
Duris ® E 5 GW JDSTS2.EM Standard (Gen 2)
Wprowadzenie nowej generacji - 2 Duris® E 5, która łączy wyższą skuteczność i wyższy strumień w kompaktowym współczuciu w branży (5,6 mm x 3,0 mm). W pełni kompatybilny z naszym urządzeniem Generation-1 w celu ułatwienia wymiany i aktualizacji. Idealnie nadaje się do różnych jednorodnych zastosowań oświetlenia, takich jak rurki i inne aplikacje wewnętrzne, takie jak Downlights i biurowe oprawy.
Zastosowania
- oświetlenie wewnętrzne
Cechy
- Pakiet: White SMT Pakiet, kolorowa rozproszona żywica silikonowa
- Typ. Promieniowanie: 120 stopni (emiter Lambertian)
- Temperatura kolorów: 2700K - 6500 k
- CRI: 80 (min.), 85 (typ.), R9: 0 (min.)
- ESD: 5 kv Acc. do ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM)
- Luminous Flux: typ . 36 lm @ 4000k
- Skuteczność Luminous: Typ . 204 lm/w @ 4000k
|
Typ |
Temperatura kolorów |
Luminous Flux 1 if=65 ma φv |
| GW JDSTS2.em - H3H7-A838-1-2 |
2700 K |
31.5 ... 39.0 lm |
| GW jdsts2.em - H3H7-xx58-1-2 |
2700 K |
31.5 ... 39.0 lm |
| GW JDSTS2.em - H4H7-A737-1-2 |
3000 K |
33.0 ... 39.0 lm |
| GW jdsts2.em - H4H7-xx57-1-2 |
3000 K |
33.0 ... 39.0 lm |
| GW JDSTS2.em - H5H7-A636-1-2 |
3500 K |
34.5 ... 40.5 lm |
| GW jdsts2.em - H5H7-xx56-1-2 |
3500 K |
34.5 ... 40.5 lm |
| GW JDSTS2.em - H6H8-A535-1-2 |
4000 K |
36.0 ... 40.5 lm |
| GW jdsts2.em - H6H8-xx55-1-2 |
4000 K |
36.0 ... 40.5 lm |
| GW JDSTS2.em - H6H8-A333-1-2 |
5000 K |
36.0 ... 40.5 lm |
| GW jdsts2.em - H6H8-xx53-1-2 |
5000 K |
36.0 ... 40.5 lm |
| GW JDSTS2.em - H5H8-A232-1-2 |
5700 K |
34.5 ... 40.5 lm |
| GW jdsts2.em - H5H8-xx52-1-2 |
5700 K |
34.5 ... 40.5 lm |
| GW JDSTS2.em - H5H8-A131-1-2 |
6500 K |
34.5 ... 40.5 lm |
| GW jdsts2.em - H5H8-xx51-1-2 |
6500 K |
34.5 ... 40.5 lm |

| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent: | AMS Osram |
| Kategoria produktu: | Białe diody LED |
| Rohs: | |
| Pakiet / obudowa: | 5630 |
| Kolor oświetlenia: | Ciepła biała |
| Długość fali/temperatura kolorów: | 5700 K |
| Intensywność świetlisty: | 11.4 CD |
| Strumień świetlisty/promieniujący strumień: | 34,5 lm |
| Indeks renderowania kolorów - CRI: | 80 |
| Przeglądanie kąt: | 120 stopni |
| Jeśli - prąd naprzód: | 65 Ma |
| VF - napięcie do przodu: | 2.75 V |
| Ocena mocy: | 180 MW |
| Długość: | 5,6 mm |
| Szerokość: | 3 mm |
| Wysokość: | 0,6 mm |
| Minimalna temperatura robocza: | - 40 C |
| Maksymalna temperatura robocza: | + 100 C |
| Szereg: | GW JDSTS2.EM |
| Opakowanie: | Rolka |
| Marka: | AMS Osram |
| Wrażliwość na wilgoć: | Tak |
| Typ produktu: | Białe diody LED |
| 10000 | |
| Podkategoria: | LED |
| TradeName: | Duris |
| Typ: | Diody LED o dużej mocy |
| Część # aliases: | Q65112A8985 |
Popularne Tagi: GW JDSTS2.em - H5H8 - XX52-1-2, China GW JDSTS2.EM-H5H8-XX52-1-2 producenci, dostawcy, fabryka, BPY 62 3 4, GW QSLPS1 EM LXL1 XX56 1, GW QSLPS1 EM LYL1 XX55 1 150 R18, GW QSLPS1 PM L2L4 XX53 1 150 R18, LY E67F Bada 46 3B5A 50 R18, PLT5 520EB P.
Wyślij zapytanie
Może ci się spodobać również







