
Opis
Duris® E 2835 GW JTLPS1.SM PRE - wersja LED 2835 o standardowym stopniu 2835 zapewnia konkurencyjną wartość w aplikacji i poziomie systemu. Duris E2835 CRI80 zapewnia doskonałą skuteczność, która zwiększa oszczędności energii w zastosowaniu oświetleniowym, co jest ważne dla wspierania regulacji wydajności energetycznej.
Zastosowania
- oświetlenie wewnętrzne
Cechy
- Pakiet: White SMT Pakiet, kolorowa rozproszona żywica silikonowa
- Typ. Promieniowanie: 120 stopni (emiter Lambertian)
- Temperatura kolorów: 2700K - 6500 k
- CRI: 80 (min.), 82 (typ.), R9: 0 (min.)
- esd: 2 kv Acc. do ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, klasa 2)
- Luminous Flux: typ . 39.4 lm @ 4000k
- Skuteczność Luminous: typ . 224 lm/w @ 4000 K
- Stabilne głębokie przyciemnienie VF przy niskim prądu napędowym z 1mA
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent: | AMS Osram |
| Kategoria produktu: | Białe diody LED |
| Rohs: | |
| Produkt: | Białe diody LED |
| Styl montażowy: | SMD/SMT |
| Pakiet / obudowa: | SMD-2 |
| Kolor oświetlenia: | Ciepła biała |
| Długość fali/temperatura kolorów: | 3000 K |
| Strumień świetlisty/promieniujący strumień: | 42 lm |
| Indeks renderowania kolorów - CRI: | 80 CRI |
| Przeglądanie kąt: | 120 stopni |
| Jeśli - prąd naprzód: | 65 Ma |
| VF - napięcie do przodu: | 2.17 V |
| Długość: | 3,34 mm |
| Szerokość: | 2,84 mm |
| Wysokość: | 0,66 mm |
| Minimalna temperatura robocza: | - 40 C |
| Maksymalna temperatura robocza: | + 105 C |
| Kolor obiektywu: | Bezbarwny |
| Kształt obiektywu: | Prostokątny |
| Przejrzystość obiektywu: | Rzutowy |
| Opakowanie: | Rolka |
| Marka: | AMS Osram |
| Konfiguracja: | Pojedynczy |
| Wrażliwość na wilgoć: | Tak |
| 10000 | |
| Podkategoria: | LED |
| Część # aliases: | Q65113A8175 |
Popularne Tagi: GW jtlps1.sm - H6H9 - XX37-1-G, China GW JTLPS1.SM-H6H9-XX37-1-G Producenci, dostawcy, fabryka, GW QSLPS1 EM LWLZ XX57 1 150 R18, GW QSLPS1 EM LXL1 XX56 1, SFH 4250 z, SFH 4554, SFH 4715A, Są Culdn1 VC MAMP 67 4E4F 350 R18
Wyślij zapytanie
Może ci się spodobać również







