
GW jtlps3.em - kkkm - xx38-1
ΦV=64 ... 76 LM, MountingMetode: Sdcm 3, 2700 K (jeśli=150 ma)
Opis
Duris® E 2835 GW JTLPS3.em Duris® E 2835 Flex oferuje pełny zakres CCT od 1800K do 6500 K, z szerokim kątem wiązki i kompaktowym formatem (2,8 mm x 3,5 mm). Jest to klucz do dostrajania i jednorodnych aplikacji oświetlenia, w których Duris® E 2835 Flex najlepiej jest zamontować w zakrzywionym urządzeniu, takim jak okrągłe światło sufitowe. Duris® E 2835 nigdy nie robi wrażenia wydajnością na poziomie systemu.
Zastosowania
- oświetlenie wewnętrzne
Cechy
- Pakiet: White SMT Pakiet, kolorowa rozproszona żywica silikonowa
- Typ. Promieniowanie: 120 stopni (emiter Lambertian)
- Temperatura kolorów: 1800K - 6500 k
- CRI: 80 (min.), 82 (typ.)
- Konserwacja lumen: Dostępne wyniki według IESNA LM-80
- esd: 2 kv Acc. do ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, klasa 2)
- Luminous Flux: typ . 74 lm @ 4000 k
- Skuteczność Luminous: typ . 167 lm/w @ 4000 K
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent: | AMS Osram |
| Kategoria produktu: | Białe diody LED |
| Rohs: | |
| Produkt: | Białe diody LED |
| Styl montażowy: | SMD/SMT |
| Kolor oświetlenia: | Biały |
| Długość fali/temperatura kolorów: | 2700 K |
| Strumień świetlisty/promieniujący strumień: | 64 lm |
| Indeks renderowania kolorów - CRI: | 80 |
| Przeglądanie kąt: | 120 stopni |
| Jeśli - prąd naprzód: | 150 Ma |
| VF - napięcie do przodu: | 2.96 V |
| Długość: | 3,25 mm |
| Szerokość: | 2,7 mm |
| Wysokość: | 0,7 mm |
| Minimalna temperatura robocza: | - 40 C |
| Maksymalna temperatura robocza: | + 100 C |
| Kształt obiektywu: | Prostokąt |
| Przejrzystość obiektywu: | Rzutowy |
| Szereg: | GW JTLPS3.EM |
| Opakowanie: | Rolka |
| Opakowanie: | Pokrój taśmę |
| Marka: | AMS Osram |
| Konfiguracja: | Pojedynczy |
| Wrażliwość na wilgoć: | Tak |
| 100000 | |
| Podkategoria: | LED |
| TradeName: | Duris |
| Część # aliases: | Q65113A9015 |
Popularne Tagi: gw jtlps3.em - kkkm - xx38 - 1, China GW jtlps3, GW CS8PM1 CMKTLPXX57, GW JTLMS1 CM G7H2 XX57 1 60 R33, GW QSLPS1 PM L2L4 XX53 1 150 R18, LR E67F ABCB 46 G3R3 50 R18 Z, LRTBGVSG VCVE 24 AOAQ 79 THTJ OQ 20 S XX, LY E67F Bada 46 3B5A 50 R18
Wyślij zapytanie
Może ci się spodobać również







