
Opis
Zasilacze LED MEAN WELL serii LP
Zasilacze LED MEAN WELL serii LP są dostępne w wersjach stałonapięciowych (CV) i stałoprądowych (CC). Zasilacze te działają w szerokim zakresie napięcia wejściowego 90 VACdo 264VACi oferują szeroki zakres temperatur pracy od -30 stopni do +70 stopni. Sterowniki LED serii LP są dostępne w wersjach o mocy od 18 W do 150 W. Sterowniki te charakteryzują się ekonomiczną konstrukcją i wytrzymują napięcie 300 VACwejście udarowe przez 5 sekund (LPV/C - 20/35/60/100). Zasilacze LED MEAN WELL serii LP nadają się do ekonomicznego oświetlenia LED i zastosowań w zakresie ruchomych znaków.
Cechy
- 90VACdo 264VACzakres wejściowy
- Modele
- Części stałoprądowe - LPC
- Części LPV o stałym napięciu -
- Smukła obudowa z tworzywa sztucznego o stopniu ochrony IP67
- Ekonomiczna konstrukcja
- Wytrzymuje 300 VACwejście udarowe przez 5 sekund (LPV/C -20/35/60/100)
- Szeroki zakres działania od -30 stopni do +70 stopni
- Nadaje się do ekonomicznego oświetlenia LED i zastosowań w postaci ruchomych znaków

| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent: | ZNACZY DOBRZE |
| Kategoria produktu: | Zasilacze LED |
| RoHS: | Bliższe dane |
| Tryb pracy: | Stałe napięcie (CV) |
| Prąd wyjściowy-Kanał 1: | 2.5 A |
| Napięcie wyjściowe-Kanał 1: | 24 V prądu stałego |
| Moc wyjściowa: | 60 W |
| Napięcie wejściowe: | 90 VAC do 264 VAC, 127 VDC do 370 VDC |
| Ściemnianie: | Bez przyciemniania |
| Liczba wyjść: | 1 Wyjście |
| Styl montażu: | Mocowanie podwozia |
| Długość: | 162,5 mm (6,398 cala) |
| Szerokość: | 42,5 mm (1,673 cala) |
| Wysokość: | 32 mm (1,26 cala) |
| Przemysł: | Przemysłowy |
| Szereg: | LPV-60 |
| Ocena IP: | IP67 |
| Marka: | ZNACZY DOBRZE |
| Opakowanie: | Cielsko |
| Rodzaj produktu: | Zasilacze LED |
| Ilość w opakowaniu fabrycznym: | 32 |
| Podkategoria: | Zasilacze |
| Część # Aliasy: | LPV60-24-PH LPV-60-24-PH |
| Masa jednostki: | 14,109585 uncji |
Popularne Tagi: lpv-60-24, Chiny lpv-60-24 producenci, dostawcy, fabryka, HDR-30-12, LRS-350-12, LRS-350-24, Meanwell
Wyślij zapytanie
Może ci się spodobać również







