
2216-8033
Blok terminalu rozkładu; Za pomocą przycisku -
Opis
Blok terminalu rozkładu; za pomocą przycisku -; 1 x 16 mm² / 6 x 4 mm²; ze zintegrowaną płytą końcową; odpowiednie do zastosowań EX E II; oznaczenie boczne i środkowe; dla Din - Rail 35 x 15 i 35 x 7,5; Push - w Cage Clamp®; 16,00 mm²; czerwony
Dystrybucja seria bloków terminalu 2216 z przyciskiem -
Blok terminala dystrybucji, numer elementu 2216 - 8033, umożliwia czystą, uporządkowaną instalację elektryczną. Długości usuwania od 18 do 20 mm są wymagane do połączenia przewodnika z tym blokiem terminalu rozkładu. Bloki terminali dystrybucji pozwalają na wyjątkowo kompaktowe rozkłady potencjalne przy użyciu tylko jednego bloku końcowego. Ich konstrukcja pozwala na połączenie większego krzyża przewodnika - z jednej strony i kilku mniejszych sekcji przewodników - z drugiej. Oprócz potencjalnego rozkładu, te bloki końcowe można również wykorzystać do potencjalnego pobierania. Ten produkt jest oparty na Push - w Cage Clamp® i Push - w technologii Cage Clamp®. Push - w technologii połączenia Cage Clamp® jest uniwersalnym połączeniem dla wszystkich typów przewodów z dodatkową zaletą bezpośredniego podłączenia. Sztywne przewodniki, a także porzucone przewody z ferrulesami mogą być podłączone bezpośrednio do bloku końcowego bez potrzeby narzędzi. Wymiary (szerokość x wysokość x głębokość) wynoszą (12,8 x 87 x 43,5) mm. W zależności od typu przewodu, ten blok terminala rozkładu jest odpowiedni dla krzyżów przewodników - sekcji od 0,5 mm² do 16 mm² z jednej strony i dla krzyża przewodnika - sekcji od 0,5 mm² do 6 mm² z drugiej. Ten kanał - przez blok terminalu jest obsługiwany przez przyciski. Bloki terminali Topjob® zapewniają bezpieczne połączenie elektryczne w różnych zastosowaniach przemysłowych, a także w nowoczesnych instalacjach budowlanych. Dzięki tylko jednego systemu bloków terminali możesz pracować w dowolnym miejscu na świecie i w dowolnej aplikacji. Ten produkt jest odpowiedni dla niektórych aplikacji EX (patrz arkusz danych produktu).
Dane połączenia
| Jednostki zaciskowe | 7 |
| Całkowita liczba potencjałów | 1 |
| Liczba poziomów | 1 |
Połączenie 1
| Typ połączenia | Wejście |
| Technologia połączeń | Push - w klatce® |
| Liczba punktów połączenia | 1 |
| Typ uruchomienia | Naciśnij przycisk - |
| Podłączalne materiały przewodników | Miedź |
| Nominalny krzyż - | 16 mm² |
| Solidny przewód | 0,5… 16 mm² / 20… 6 AWG |
| Solidny przewód; Push - w terminacji | 6… 16 mm² / 10… 6 AWG |
| W porządku - dystansowany przewód | 0,5… 25 mm² / 20… 4 AWG |
| Fine - dystrybowany przewód; z izolowaną ferrule | 0,5… 16 mm² / 20… 6 AWG |
| Fine - dystrybowany przewód; z nieosensowaną ferrule | 0,5… 16 mm² / 20… 6 AWG |
| Fine - dystrybowany przewód; z ferrule; Push - w terminacji | 6… 16 mm² / 10… 6 AWG |
| UWAGA (SEKCJA CRUCTOR Cross -) | W zależności od charakterystyki przewodnika przewodnik z mniejszym krzyżem - można również wstawiać za pomocą push - w terminacji. |
| Długość paska | 18… 20 mm / 0,71… 0,79 cala |
Połączenie 2
| Typ połączenia | Wyjście |
| Technologia połączeń | Push - w klatce® |
| Liczba punktów połączenia | 6 |
| Solidny przewód | 0,5… 6 mm² / 20… 10 AWG |
| Solidny przewód; Push - w terminacji | 1,5… 6 mm² / 16… 10 AWG |
| Uderzony przewodnik | 0,5… 6 mm² / 20… 10 AWG |
| W porządku - dystansowany przewód | 0,5… 6 mm² / 20… 10 AWG |
| Fine - dystrybowany przewód; z izolowaną ferrule | 0,5… 4 mm² / 20… 12 AWG |
| Fine - dystrybowany przewód; z nieosensowaną ferrule | 0,5… 4 mm² / 20… 12 AWG |
| Fine - dystrybowany przewód; z ferrule; Push - w terminacji | 1,5… 4 mm² / 16… 12 AWG |
| Długość paska | 11… 13 mm / 0,43… 0,51 cala |
Dane fizyczne
| Szerokość | 12,8 mm / 0,504 cala |
| Wysokość | 87 mm / 3,425 cali |
| Głębokość od górnej - krawędzi Din - | 36,9 mm / 1,453 cala |
| Głębokość | 43,5 mm / 1,713 cala |
Dane mechaniczne
| Typ montażu | Rail Din-35 |
| Poziom oznaczenia | Środek/oznaczenie boczne |
Dane materialne
| Uwaga (dane materialne) | Informacje na temat specyfikacji materialnych można znaleźć tutaj |
| Kolor | czerwony |
| Grupa materialna | I |
| Materiał izolacyjny (obudowa główna) | Poliamid (PA66) |
| Klasa łatwości na UL94 | V0 |
| Materiał sprężyny zacisku | Chrome - nikiel Spring Steel (crni) |
| Obciążenie ognia | 0,608MJ |
| Waga | 31,8g |
Wymagania środowiskowe
| Temperatura przetwarzania | -35… +85 |
| Ciągła temperatura robocza | -60… +105 |
Dane komercyjne
| PU (SPU) | 7 szt |
| Typ opakowania | Skrzynka |
| Kraj pochodzenia | Pl |
| Gtin | 4066966661682 |
| Numer taryfy celnej | 85369010000 |
Klasyfikacja produktu
| UNPSC | 39121410 |
| ETIM 9.0 | EC000897 |
| Eccn | Brak klasyfikacji USA |
Zgodność z produktem środowiskowym
| Status zgodności ROHS | Zgodne, bez zwolnienia |
Popularne Tagi: 2216-8033, Chiny 2216-8033 Producenci, dostawcy, fabryka
Wyślij zapytanie
Może ci się spodobać również







