
C503b - rcn - cw0z0aa1
LED z pojedynczą kolorową diodą LED czerwoną diodą LED
Opis
Okrągłe diody LED oferują doskonałą moc światła dla doskonałej czytelności w świetle słonecznym i niezawodnej wydajności. Zapewniają one wyjątkowo stabilne wyjście światła przez długi czas. Lampy te są wykonane z zaawansowanej optycznej - epoksydowej oferującej doskonałą highmperature i wysoką - wilgoć - Wydajność oporu w aplikacjach sygnałowych i znaków zewnętrznych.
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent: | Cree prowadził |
| Kategoria produktu: | LED pojedynczych kolorów |
| Rohs: | Bliższe dane |
| Produkt: | Czerwone diody LED |
| Styl montażowy: | Przez dziurę |
| Pakiet / obudowa: | T -1 3/4 (5 mm) |
| Długość fali/temperatura kolorów: | 624 nm |
| Kolor oświetlenia: | Czerwony |
| Jeśli - prąd naprzód: | 20 Ma |
| VF - napięcie do przodu: | 2.1 V |
| Ocena mocy: | 130 MW |
| Kolor obiektywu: | Bezbarwny |
| Wymiary obiektywu: | 5 mm |
| Kształt obiektywu: | Kopuła |
| Przejrzystość obiektywu: | Jasne |
| Szereg: | C503b - rcn |
| Opakowanie: | Cielsko |
| Marka: | Cree prowadził |
| Wysokość: | 8,8 mm |
| Rozmiar LED: | T -1 3/4 (5 mm) |
| Długość: | 5,8 mm |
| Intensywność świetlisty: | 5100 MCD |
| Maksymalna temperatura robocza: | + 100 C |
| Minimalna temperatura robocza: | - 40 C |
| Typ produktu: | LED pojedynczych kolorów |
| Pakiet fabryczny: | 500 |
| Podkategoria: | LED |
| Typ: | LED pojedynczych kolorów |
| Przeglądanie kąt: | 30 stopni |
| VR - napięcie odwrotne: | 5 V |
| Szerokość: | 5,8 mm |
| Waga jednostkowa: | 0,012900 uncji |
Popularne Tagi: c503b - rcn - cw0z0aa1, China C503b - rcn - producenci CW0Z0AA1, dostawcy, fabrycznie, CLR6A-TKW-SD0F0A0E0BB7C3CE53, CMU1003-0000-000N0B0A30E, JK3030AWT-00-0000-000B0BL465E, XPEBFR-L1-0000-00801, XPEBGR-L1-0000-00F02, Xqered-H0-0000-000000401
Następny:Xpebwt - L1-0000-00EE2
Wyślij zapytanie
Może ci się spodobać również







