
CXB1830-0000-000N0HU230G
Białe diody LED Białe 3000 K 80-CRI, XLAMP CXB1830-36V
Opis
Tablica LED XLAMP® CXB1830 jest członkiem drugiej generacji rodziny CXA, która zapewnia do 30% wyższą skuteczność i do 20% wyższych lumenów niż pierwsza generacja w tej samej LES. Tablice LED CXA o wyższej wydajności zapewniają spadek - w aktualizacji wydajności do istniejących projektów LED CXA w celu skrócenia czasu rozwoju produktu. Ponadto diody LED CXB pozwalają również producentom oświetleniowym osiągnąć tę samą lub lepszą wydajność dzięki mniejszym LES, umożliwiając mniejszy, bardziej wpływowy oprawie. Dostępne w pojemnikach 2-etapowych, 3-stopniowych i 5-etapowych EasyWhite® oraz 2-dystansowych koszach kolorów premium, dioda LED CXB1830 zapewnia wysoką wydajność i wysoką skuteczność w jednym pakiecie łatwym do użytku, który eliminuje potrzebę lutowania odbicia. Przewodnik po projekcie LED Family Family CX dostarcza podstawowych informacji na temat wymagań dotyczących z powodzeniem korzystania z LED CXB1830 w projektach Luminaire.
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent: | Cree prowadził |
| Kategoria produktu: | Białe diody LED |
| Rohs: | Bliższe dane |
| Produkt: | Białe diody LED |
| Styl montażowy: | SMD/SMT |
| Pakiet / obudowa: | Cob - Chip - na płycie - |
| Kolor oświetlenia: | Ciepła biała |
| Długość fali/temperatura kolorów: | 3000 K |
| Strumień świetlisty/promieniujący strumień: | 3680 LM |
| Indeks renderowania kolorów - CRI: | 80 |
| Przeglądanie kąt: | 115 stopni |
| Jeśli - prąd naprzód: | 800 mA |
| VF - napięcie do przodu: | 35 V |
| Ocena mocy: | 28 W |
| Długość: | 17,85 mm |
| Szerokość: | 17,85 mm |
| Wysokość: | 1,7 mm |
| Kolor obiektywu: | Zabarwione |
| Wymiary obiektywu: | 14 mm |
| Kształt obiektywu: | Okrągłe płaskie |
| Przejrzystość obiektywu: | Jasne |
| Szereg: | CXB1830 |
| Opakowanie: | Taca |
| Marka: | Cree prowadził |
| Rozmiar LED: | 17,85 mm x 17,85 mm x 1,7 mm |
| Typ produktu: | Białe diody LED |
| Pakiet fabryczny: | 100 |
| Podkategoria: | LED |
| TradeName: | Xlamp |
| Typ: | LED o niskiej mocy |
| Waga jednostkowa: | 0,270728 uncji |
Popularne Tagi: CXB1830-0000-000N0HU230G, Chiny CXB1830-0000-000N0HU230G Producenci, dostawcy, fabryka, CLQ6B-TKW-S1L1R1H1TBB7935AA3, JK3030AWT-00-0000-000B0BL465E, XHP35B-00-0000-0DPUD240H, XPEBPR-L1-0000-00C01, XPPAWT-H0-0000-0000U50DT, XXTAWT-00-0000-000000DF5
Wyślij zapytanie
Może ci się spodobać również







