
Opis
Oslon® Square GW CSSRM3.em Piąta generacja Oslon Square z ulepszonym wzorem promieniowania i zwiększoną wydajnością. Najbardziej kompaktowa wysoka - LED o dobrze znanej solidności, wysokiej niezawodności, długiej żywotności i niskiej odporności termicznej.
Zastosowania
- rozrywka
- oświetlenie wewnętrzne
- Oświetlenie na zewnątrz i przemysłowe
Cechy
- Opakowanie ceramiczne SMT z soczewką silikonową
- Typ. Promieniowanie: 120 stopni (emiter Lambertian)
- Temperatura kolorów: 2700K - 5700 k
- CRI: 80 (min.), 82 (typ.), R9: 0 (min.)
- esd: 8 kv Acc. do ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, klasa 3b)
- Luminous Flux: typ . 301 lm @ 3000 K, 85 stopnia
- Skuteczność Luminous: Typ . 153 lm/w @ 3000 K, 85 stopni
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent: | AMS Osram |
| Kategoria produktu: | Białe diody LED |
| Kolor oświetlenia: | Ciepła biała |
| Długość fali/temperatura kolorów: | 5000 K |
| Intensywność świetlisty: | 101 CD |
| Strumień świetlisty/promieniujący strumień: | 320 LM |
| Indeks renderowania kolorów - CRI: | 80 |
| Przeglądanie kąt: | 120 stopni |
| Jeśli - prąd naprzód: | 700 mA |
| VF - napięcie do przodu: | 2.8 V |
| Ocena mocy: | 2 W |
| Długość: | 3 mm |
| Szerokość: | 3 mm |
| Wysokość: | 2,02 mm |
| Minimalna temperatura robocza: | - 40 C |
| Maksymalna temperatura robocza: | + 125 C |
| Szereg: | GW CSSRM3.em |
| Opakowanie: | Rolka |
| Opakowanie: | Pokrój taśmę |
| Marka: | AMS Osram |
| Wrażliwość na wilgoć: | Tak |
| Typ produktu: | Białe diody LED |
| 3000 | |
| Podkategoria: | LED |
| TradeName: | Oslon |
| Typ: | Diody LED o dużej mocy |
| Część # aliases: | Q65113A4536 |
Popularne Tagi: GW CSSRM3.em - N5N8 - XX53-1, China GW CSSRM3.EM-N5N8-XX53-1 Producenci, dostawcy, Factory, GW QSLPS1 EM LXL1 XX56 1, LR E67F ABCB 46 G3R3 50 R18 Z, LRTBGVSG VCVE 24 AOAQ 79 THTJ OQ 20 S XX, LY R976 PS 36 0 20 R18, PLPT9 450LC e, SFH 4715A
Wyślij zapytanie
Może ci się spodobać również







