
GW cssrm3.pm - n9p2-a232-1
Φv=360 ... 390 lm, 5700 k (if=700 ma)
Opis
Oslon ™ Square GW CSSRM3.pm Piąta generacja Oslon Square z zwiększoną wydajnością. Najbardziej kompaktowa wysoka - LED o dobrze znanej solidności, wysokiej niezawodności, długiej żywotności i niskiej odporności termicznej.
Zastosowania
- Agriculture & Horticulture
- rozrywka
- Oświetlenie na zewnątrz i przemysłowe
Cechy
- Opakowanie ceramiczne SMT z soczewką silikonową
- Typ. Promieniowanie: 120 stopni (emiter Lambertian)
- Temperatura kolorów: 2200K - 6500 k
- CRI: 70 (min.), 72 (Typ.), R9: -40 (min.)
- esd: 8 kv Acc. do ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, klasa 3b)
- Luminous Flux: typ . 357 lm @ 4000 K, 85 stopnia
- Skuteczność Luminous: Typ . 182 lm/w @ 4000 K, 85 stopni
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent: | AMS Osram |
| Kategoria produktu: | Białe diody LED |
| Produkt: | Białe diody LED |
| Styl montażowy: | SMD/SMT |
| Pakiet / obudowa: | 1212 (3030 metryka) |
| Kolor oświetlenia: | Biały |
| Długość fali/temperatura kolorów: | 5700 K |
| Strumień świetlisty/promieniujący strumień: | 390 LM |
| Przeglądanie kąt: | 120 stopni |
| Jeśli - prąd naprzód: | 700 mA |
| VF - napięcie do przodu: | 2.8 V |
| Ocena mocy: | 2 W |
| Długość: | 3 mm |
| Szerokość: | 3 mm |
| Wysokość: | 2,02 mm |
| Minimalna temperatura robocza: | - 40 C |
| Maksymalna temperatura robocza: | + 125 C |
| Kształt obiektywu: | Kwadrat |
| Szereg: | GW CSSRM3.PM |
| Marka: | AMS Osram |
| Wrażliwość na wilgoć: | Tak |
| Typ produktu: | LED - Wysoka moc |
| 3000 | |
| Podkategoria: | LED |
| TradeName: | Oslon |
| Część # aliases: | Q65113A8680 |
Popularne Tagi: GW cssrm3.pm - n9p2 - A232-1, China GW CSSRM3.PM-N9P2-A232-1 producenci, dostawcy, fabryka, GW QSLPS1 EM LXL1 XX56 1, LR E67F ABCB 46 G3R3 50 R18 Z, LRTBGVSG VCVE 24 AOAQ 79 THTJ OQ 20 S XX, SFH 4043, SFH 4554, SFH 4727AS A01
Wyślij zapytanie
Może ci się spodobać również







