
GY JTLPS1.13-JMKN-5F5G-1
LED pojedynczych kolorów Duris E 2835 GY JTLPS1.13
Opis
Duris® E 2835 GY JTLPS1.13 Rodzina kolorów Duris® E 2835 zapewnia doskonałe renderowanie kolorów i najwyższą skuteczność w opłacalnej standardowej LED w branży. Duris® E 2835 nigdy nie robi wrażenia wydajnością na poziomie systemu.
Zastosowania
- rozrywka
- oświetlenie wewnętrzne
Cechy
- Pakiet: kolorowa rozproszona żywica silikonowa
- Typ. Promieniowanie: 120 stopni (emiter Lambertian)
- esd: 2 kv Acc. do ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, klasa 2)
- Luminous Flux: typ . 64 lm - skuteczność Luminous: typ . 139 lm/w
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent: | AMS Osram |
| Kategoria produktu: | LED pojedynczych kolorów |
| Rohs: | |
| Pakiet / obudowa: | 2835 |
| Kolor oświetlenia: | Żółty |
| Strumień świetlisty/promieniujący strumień: | 68 lm |
| Jeśli - prąd naprzód: | 150 Ma |
| VF - napięcie do przodu: | 3.1 V |
| Ocena mocy: | 470 MW |
| Szereg: | GY JTLPS1.13 |
| Opakowanie: | Rolka |
| Opakowanie: | Pokrój taśmę |
| Marka: | AMS Osram |
| Wysokość: | 0,7 mm |
| Długość: | 3,5 mm |
| Intensywność świetlisty: | 23,2 CD |
| Maksymalna temperatura robocza: | + 100 C |
| Minimalna temperatura robocza: | - 40 C |
| Wrażliwość na wilgoć: | Tak |
| Typ produktu: | LED pojedynczych kolorów |
| 10000 | |
| Podkategoria: | LED |
| TradeName: | Duris |
| Typ: | LED pojedynczych kolorów |
| Przeglądanie kąt: | 120 stopni |
| Szerokość: | 2,8 mm |
| Część # aliases: | GY JTLPS1.13-JMKN-5F5G-1-150-R33 Q65113A5633 |
Popularne Tagi: GY JTLPS1.13-JMKN-5F5G-1, China GY JTLPS1.13-JMKN-5F5G-1 Producenci, dostawcy, fabryka, GW jtlps1 cm Jnkn xx55 1, GW QSLPS1 EM LWLZ XX57 1 150 R18, LY E67F Bada 46 3B5A 50 R18, LY R976 PS 36 0 20 R18, Fabels of VC Agam 67 4f4G 30 R18, Są Culdn1 VC MAMP 67 4E4F 350 R18
Wyślij zapytanie
Może ci się spodobać również







