
HLG-320H-24A
Zasilacze LED 320,2W 24 V 13,34A IP65 przyma w/intrl doniczka
Opis
Seria HLG-320H to sterownik LED 320 W AC/DC z podwójnym trybem stałym napięciem i wyjściem stałego prądu. HLG-320H działa od 90 ~ 305 VAC i oferuje modele o różnych znamionowych napięciach od 12 V i 54 V. Dzięki wysokiej wydajności do 94%, wraz z projektem bezkształtnym, cała seria jest możliwa do działania dla -40 'stopnia ~ +90' C Temperatura przypadku w konwekcji wolnej powietrznej. Projektowanie metalowego obudowy i poziomu ochrony wnikania LP67/P65 pozwala tej serii dopasować zarówno aplikacje wewnętrzne, jak i zewnętrzne. HLG-320HIS wyposażony w różne opcje funkcji, takie jak metodologie ściemniania, aby zapewnić optymalną poziom projektowania systemu oświetlenia LED.
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent: | Dobrze oznaczają |
| Kategoria produktu: | Zasilacze LED |
| Rohs: | Bliższe dane |
| Tryb pracy: | CV + CC |
| Bieżnik wyjściowy - kanał 1: | 13.34 A |
| Napięcie wyjściowe - kanał 1: | 24 VDC |
| Moc wyjściowa: | 320.2 W |
| Napięcie wejściowe: | 90 VAC do 305 VAC, 127 VDC do 431 VDC |
| Ściemnianie: | Z przyciemnieniem |
| Liczba wyjść: | 1 wyjście |
| Styl montażowy: | Mocowanie podwozia |
| Długość: | 225,2 mm (8,866 cala) |
| Szerokość: | 90 mm (3,543 cala) |
| Wysokość: | 43,8 mm (1,724 cala) |
| Przemysł: | Przemysłowy |
| Standard: | Pse |
| Szereg: | HLG-320H |
| Ocena IP: | IP65 |
| Marka: | Dobrze oznaczają |
| Otwarta ramka/zamknięta: | W załączeniu |
| Typ produktu: | Zasilacze LED |
| Pakiet fabryczny: | 8 |
| Podkategoria: | Zasilacze |
| TradeName: | Seria HLG |
| Waga jednostkowa: | 4,145 funtów |
Popularne Tagi: HLG-320H-24A, Chiny HLG-320H-24A producenci, dostawcy, fabryka, HDR-30-12, LRS-350-12, LRS-350-24, Meanwell
Wyślij zapytanie
Może ci się spodobać również







